

Inv. č. S6252N
| Autor díla | Fuka, Vladimír (1926–1977) |
| Nadpis | Mlýn na Mesevrii |
| Rozměry | 58 x 48 cm |
| Datace | 1948 |
| Technika | kvaš |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 16,6 x 12 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Fuka, Vladimír (1926–1977) |
| Nadpis | Mlýn na Mesevrii |
| Rozměry | 58 x 48 cm |
| Datace | 1948 |
| Technika | kvaš |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 16,6 x 12 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., negativ |