
Inv. č. S6058
| Autor díla | Justitz, Alfred (1879–1934) |
| Nadpis | Odpočívající muži |
| Rozměry | 81 x 101 cm |
| Datace | 1920 |
| Technika | olej |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 18 x 23,9 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Justitz, Alfred (1879–1934) |
| Nadpis | Odpočívající muži |
| Rozměry | 81 x 101 cm |
| Datace | 1920 |
| Technika | olej |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 18 x 23,9 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |