

Inv. č. S4991N
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Cirkus Henry na Letné I. |
| Rozměry | 17,5 x 44 cm |
| Datace | 1938 |
| Technika | pero |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 12 x 16,5 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., negativ |


| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Cirkus Henry na Letné I. |
| Rozměry | 17,5 x 44 cm |
| Datace | 1938 |
| Technika | pero |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry negativu | 12 x 16,5 cm |
| Klíčová slova | kresba, 20. stol., negativ |