
Inv. č. S4934H
| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Pont Royal z Quai Voltaire |
| Rozměry | 10 x 16,75 cm |
| Datace | 1933 |
| Technika | kvaš |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 15,5 x 23,4 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Tichý, František (1896–1961) |
| Nadpis | Pont Royal z Quai Voltaire |
| Rozměry | 10 x 16,75 cm |
| Datace | 1933 |
| Technika | kvaš |
| Material | papír |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 15,5 x 23,4 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |