
Inv. č. S478
| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Antonín Dvořák, malá studie |
| Rozměry | v. 18 cm |
| Datace | 1905 |
| Material | sádra |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 23,9 x 17,9 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., podobizny skladatelů, pozitiv |

| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Antonín Dvořák, malá studie |
| Rozměry | v. 18 cm |
| Datace | 1905 |
| Material | sádra |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 23,9 x 17,9 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., podobizny skladatelů, pozitiv |