
Inv. č. S445
| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Se štítem, nebo na štítě |
| Rozměry | v. 26,4 cm |
| Datace | 1920 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 16,7 x 11,3 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Se štítem, nebo na štítě |
| Rozměry | v. 26,4 cm |
| Datace | 1920 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 16,7 x 11,3 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., pozitiv |