
Inv. č. S14529C
| Autor díla | Dvořák, Karel (1893–1950) |
| Nadpis | Portrét otce |
| Rozměry | v. 26 cm |
| Datace | 1937 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 23,4 x 17,5 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., podobizny, busty, pozitiv |

| Autor díla | Dvořák, Karel (1893–1950) |
| Nadpis | Portrét otce |
| Rozměry | v. 26 cm |
| Datace | 1937 |
| Material | bronz |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 23,4 x 17,5 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., podobizny, busty, pozitiv |