
Inv. č. S1255A
| Autor díla | Holý, Miloslav (1897–1974) |
| Nadpis | Kvetoucí jabloň |
| Rozměry | 60 x 81 cm |
| Datace | 1936 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,9 x 24 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |

| Autor díla | Holý, Miloslav (1897–1974) |
| Nadpis | Kvetoucí jabloň |
| Rozměry | 60 x 81 cm |
| Datace | 1936 |
| Technika | olej |
| Material | plátno |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,9 x 24 cm |
| Klíčová slova | malířství, 20. stol., pozitiv |