
Inv. č. S103
| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Náčrt k pomníku Na stráž |
| Rozměry | v. 21 cm |
| Datace | 1931 |
| Material | sádra |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,8 x 10,7 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., pomníky, pozitiv |

| Autor díla | Mařatka, Josef (1874–1937) |
| Nadpis | Náčrt k pomníku Na stráž |
| Rozměry | v. 21 cm |
| Datace | 1931 |
| Material | sádra |
| Fotograf | Josef Sudek |
| Rozměry pozitivu | 17,8 x 10,7 cm |
| Klíčová slova | sochařství, 20. stol., pomníky, pozitiv |